Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi ... Drukuj Email
środa, 01 października 2014 12:53, odsłon: 483

Ogłoszenie
w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015".

 

Burmistrz Gminy Sułkowice informuje, że w dniach od 9 - 20 października 2014 r.  przeprowadzone zostaną konsultacje projektu "Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015". 

Celem konsultacji będzie poznanie Państwa uwag i opinii do projektu "Programu…." w dziedzinach dotyczących działalności statutowej organizacji i wypracowanie wspólnego stanowiska co do programu współpracy w roku 2015.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie pisemnych opinii do projektu Programu, które można:

1)    przesyłać listownie - na adres Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1,  32-440 Sułkowice lub

2)    złożyć na dzienniku podawczym Urzędu (sala obsługi klienta, pok. 01), w wyżej określonym terminie.

Projekt Programu podlegający konsultacji zostanie udostępniony na stronie internetowej Gminy nie później niż w dniu 9 października 2014 r.

 Serdecznie zachęcamy Państwa do licznego udziału w konsultacjach.

Sułkowice, 1 października 2014 r.

 

ZARZĄDZENIE NR 99/2014 BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE z dnia 1 października 2014 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015”.

 

Załącznik do zarządzenia - formularz konsultacji w wersjo MS MS Word

 

Projekt "Programu współpracy gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pozytku publicznego na rok 2015"

 

 

Zgłoś awarię oświetlenia

Awarie oświetlenia ulicznego
prosimy zgłaszać

w czasie pracy Urzędu
12 273 20 75 wew. 21
691-66-55-91

Poza godzinami pracy Urzędu
Infolinia TAURON 991