Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Informacja w prawie przyjmowania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych Drukuj Email
środa, 15 października 2014 12:09, odsłon: 707

Informacja

w sprawie sposobu przyjmowania kandydatów do obwodowych komisji wyborczych w wyborach do rad gmin, rad powiatów i Sejmiku Województwa Małopolskiego oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, zarządzonych na dzień  16 listopada 2014 roku.

 

Działając na podstawie art. 182 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. Nr 21, poz. 112, z późn. zm.) w związku z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 20 sierpnia 2014 r. w sprawie zarządzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (Dz. U. poz. 1134)  
Burmistrz  Gminy  Sułkowice informuje:

 

Do dnia 17 października 2014 roku (piątek) do godz. 14:30, w Urzędzie Miejskim w Sułkowicach, pokój  226 (II piętro), w godzinach pracy Urzędu, przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do obwodowych komisji wyborczych na terenie Gminy Sułkowice.

 

Obwodowe komisje wyborcze powołane zostaną przez Miejską Komisję Wyborczą w Sułkowicach.

Burmistrz Gminy Sułkowice

(-) Piotr Pułka