Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)I sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach Drukuj Email
czwartek, 27 listopada 2014 16:23, odsłon: 711


Informuje się mieszkańców Gminy Sułkowice, że  zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Krakowie z dnia 25 listopada 2014 roku w przedmiocie zwołania pierwszej sesji Rady Miejskiej w Sułkowicach, wybranej w dniu 16 listopada 2014 roku -

I sesja Rady Miejskiej w Sułkowicach odbędzie się w dniu:

1 grudnia 2014 r. (poniedziałek) w budynku Starej Szkoły w Sułkowicach (Rynek 6), o godz. 15:00, podczas której  zostaną wręczone przez Przewodniczącą Miejskiej Komisji Wyborczej zaświadczenia o wyborze.

 

Porządek obrad:

1.    Złożenie ślubowania przez nowo wybranych radnych.
2.    Wybór przewodniczącego rady.
3.    Wybór zastępców przewodniczącego rady.

Zaprasza się mieszkańców gminy do wzięcia udziału w obradach.