Konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”. Drukuj Email
poniedziałek, 17 października 2016 14:31, odsłon: 543

Ogłoszenie

Burmistrz Gminy Sułkowice informuje,

że w dniach od 24 października 2016 r. do 7 listopada 2016 r.

przeprowadzone zostaną konsultacje projektu „Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.

Celem konsultacji będzie poznanie Państwa uwag i opinii do projektu „Programu….” w dziedzinach dotyczących działalności statutowej organizacji i wypracowanie wspólnego stanowiska co do programu współpracy w roku 2017.

Konsultacje będą przeprowadzone w formie pisemnych opinii do projektu Programu, które można:

1)    przesyłać listownie – na adres Urzędu Miejskiego w Sułkowicach, Rynek 1, 32-440 Sułkowice lub

2)    złożyć na dzienniku podawczym Urzędu (sala obsługi klienta, pok. 01), w wyżej określonym terminie.

Projekt Programu podlegający konsultacji zostanie udostępniony na stronie internetowej Gminy nie później niż w dniu 24 października 2016 r.

Serdecznie zachęcamy Państwa do licznego udziału w konsultacjach.

Sułkowice, 17 października 2016 r.

Załączniki:

Zarządzenie nr 82/2016 w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.

Formularz konsultacji: (PDF) | (MS Word)

dodano 24.10.2016 r. :

Projekt programu współpracy Gminy Sułkowice z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2017 rok