Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Ogłoszenie naboru kandydatów do komisji konkursowej Drukuj Email
piątek, 16 lutego 2018 13:27, odsłon: 909

Burmistrz Gminy Sułkowice, działając na podstawie art. 15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.) -

ogłasza nabór kandydatów do prac w komisji konkursowej

w celu opiniowania złożonych ofert w ramach otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych związanych z realizacją zadań Gminy w 2018 r. przez organizacje prowadzące działalność pożytku publicznego, ogłoszonego Zarządzeniem Nr 10/18 Burmistrza Gminy Sułkowice z dnia 31 stycznia 2018 r.

Pełna treść ogłoszenia w formacie PDF

Formularz zgłoszenia kandydata do komisji