Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)?Tyle słońca ?! Anna Żebrowska w przebojach Anny Jantar? na Dniach Gminy Sułkowice 2011 Drukuj Email
środa, 29 czerwca 2011 08:32, odsłon: 1590

Niedziela z Brathankami i I Festiwalem Sułkowickiej Krzonówki w Sułkowicach

     W Sułkowicach w lipcowy weekend 9 i 10 lipca zapowiada się duża impreza z wielką ilością atrakcji. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie muzyczno ? tanecznie, kolorowo i wesoło. Sobota to czas zabaw i konkursów z nagrodami ? nie tylko dla dzieci. Dorośli też będą mogli się pobawić ? głownie przy muzyce na żywo ? granej pod nogi przez zespoły Iver i Teksas. Będzie też coś na ludowo ? występ zespołu pieśni i Tańca ?Elegia? z Rudnika oraz Orkiestry Dętej. Nie zabraknie sztucznych ogni i Luna Parku z Czech, który niejednego przyprawi o zawrót głowy. Ponad 12 urządzeń zapewni atrakcji zarówno dużym, jak i małym dzieciom. Gwiazdą wieczoru będzie Anna Żebrowska wykonująca przeboje nieodżałowanej Anny Jantar. Do złudzenia wyglądem i głosem przypominająca tę wspaniałą wokalistkę pani Ania przeniesie bawiących się ludzi w lata ?70., przypominając słoneczne i radosne szlagiery z tamtych czasów.

     Niedziela także będzie roztańczona ? od niedawna jeden z lepszych zespołów tanecznych w Polsce Retro zaprezentuje swoje umiejętności, Karolina Boczkaja ze swoim niebanalnym głosem oczaruje gości imprezy, podobnie jak rewelacyjny zespół utworzony w gimnazjum w Sułkowicach, który wystąpi w swoim Country Show. Zagra niezawodny Graham Band, no i oczywiście największa gwiazda imprezy - Brathanki. Ze swoją nową wokalistką Agnieszką Dyk ? laureatką ?Szansy na sukces" zagra zarówno swoje największe przeboje, jak i te z najnowszej premierowej płyty, na której mieszczą się utwory Skaldów.

     Po raz pierwszy zostanie także zorganizowany Festiwal Sułkowickiej Krzonówki. Stowarzyszenie Gospodyń z Sułkowic postanowiło wypromować nasz produkt tradycyjny, gotując ogromne ilości zupy, tak, żeby każdy gość imprezy mógł spróbować tej potrawy, a nawet nauczył się jej gotować. Będą specjalne ulotki mówiące o tym, jak to się robi. Partnerem tego przedsięwzięcia jest Województwo Małopolskie.

Na pewno warto przyjechać do Sułkowic w drugi weekend lipca 2011 r. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Joanna Gatlik