Wybory samorządowe 2018

Ogłoszenie MARR S.A. Dobry czas na Biznes – KOM2 Drukuj Email
czwartek, 22 listopada 2018 12:06, odsłon: 155

Ogłoszenie o naborze

DCB_KOM_300x300 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza III nabór do projektu „Dobry Czas na Biznes –KOM2” w ramach 8 Osi Priorytetowej Rynek Pracy, Działanie 8.3 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej, w Podziałaniu 8.3.1 Wsparcie na zakładanie działalności gospodarczej w formie dotacji, typ operacji A kompleksowe wsparcie dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji. Rekrutacja trwa od 23 listopada 2018 roku do 14 grudnia 2018 r.

Formularze rekrutacyjne można składać w Powiatowym Punkcie Informacyjnym Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Myślenicach ul. Klakurki 2a/b od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 – 16:00

Kto może ubiegać się o udział w projekcie?

Uczestnikami projektu mogą być wyłącznie osoby pozostające bez pracy (bierne zawodowo lub bezrobotne) w wieku 30 lat i więcej zainteresowane założeniem działalności gospodarczej, z wyłączeniem osób zarejestrowanych w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, Krajowym Rejestrze Sądowym lub prowadzących działalność gospodarczą na podstawie odrębnych przepisów w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu, które należą, do co najmniej jednej z poniższych grup:

1) osób powyżej 50 roku życia,

2) osób długotrwale bezrobotnych,

3) osób z niepełnosprawnościami,

4) osób o niskich kwalifikacjach,

5) kobiet.

Kryterium wieku kandydata weryfikowane jest w dniu złożenia formularza rekrutacyjnego.

DCB KOM 750x550