Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Mikołajki w Szkółce Piłkarskiej Gościbia Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2018 14:36, odsłon: 254

Ze św. Mikołajem na sportowo

mikolaj_szkolka W tym roku już po raz trzeci odbyły się Sportowe Mikołajki ze Szkółką Piłkarską Gościbia Sułkowice. Sobotnie przedpołudnie 8 grudnia 2018 r. halę sportową w Sułkowicach wypełniło 140 młodych piłkarzy, którzy rozgrywali mecze na kilku boiskach w swoich grupach wiekowych, jednak w wielkim napięciu i oczekiwaniu na świętego Mikołaja.

 

Kiedy ten w końcu się pojawił, wzbudził wielkie poruszenie wśród dzieci i cierpliwie rozdawał wszystkim prezenty – słodycze oraz koszulki. W międzyczasie dzieci mogły także skorzystać z atrakcji przygotowanych przez grupę Animatio. Na koniec został rozegrany mecz dorosłych piłkarzy – głównie ojców dzieci uczęszczających do szkółki piłkarskiej.

„Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i Dyrekcji SP2 w Sułkowicach za udostępnienie hali.” – dodaje Szymon Tokarz.

jgk

fot. Paweł Biela i Joanna Gatlik-Kopciuch