Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Mikołaj w Spółdzielni Socjalnej "Podkówka" Drukuj Email
poniedziałek, 10 grudnia 2018 16:07, odsłon: 275

Coś dla ciała od świętego

mikolaj_podkowka W Spółdzielni Socjalnej Podkówka w Sułkowicach 6 grudnia 2018 r. odbyło się Spotkanie z Mikołajem i niespodzianką. Każdy, kto przyszedł, został wspaniale ugoszczony przez personel restauracji, a przy okazji mógł spotkać się ze św. Mikołajem. Oczekiwanie na niego umilała Monika Król, która jako animatorka, zabawiała dzieci oraz uczyła ich świątecznych piosenek mikołajkowych, przygrywając zebranym na gitarze.

 

„W imieniu swoim oraz pracowników chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim dzieciom z rodzicami oraz dziadkami za tak liczne przybycie. Dziękuję Monice Król i Mateuszowi Mroczyńskiemu za zaangażowanie i pomoc” – napisała Ewelina Koźlak – prezes Podkówki i pomysłodawczyni tego świątecznego spotkania we wspaniałej, sympatycznej i rodzinnej atmosferze, gdzie każdy był mile widziany.

Milusińscy otrzymali od św. Mikołaja z Podkówki smaczne przyprawione wielkim gorącym sercem kucharek pierniczki.

tekst i fot. Joanna Gatlik-Kopciuch