Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Święty Mikołaj odwiedził trojaczki z Sułkowic Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 09:48, odsłon: 542

Dla Juliana, Marcela i Olafa

trojaczki Sułkowickie trojaczki mają już 1,5 roku. Mają się dobrze, rosną zdrowo, choć oczywiście pojawiają się czasem jakieś problemy zdrowotne, jak u każdego dziecka, zwłaszcza w porze zimowej. Jeden z trojaczków – Marcel – ma rehabilitację. Ich starszy brat Eryk uczęszcza już do przedszkola. Mama Marta przeszła z urlopu macierzyńskiego na wychowawczy, by móc dalej wychowywać swoje pociechy – Juliana, Marcela i Olafa.

Tata Tadeusz pracuje na dwa etaty, by móc zapewnić rodzinie wszystko, co najważniejsze.

Znajomi ojca i inne życzliwe duchy, które dowiedziały się o zbiórce prezentów dla rodziny Leśniaków z Sułkowic postanowili po raz kolejny przekazać im na mikołajki potrzebne upominki, by pokazać, że o nich pamiętają. Świętemu Mikołajowi pomógł burmistrz Artur Grabczyk, który także – już po raz kolejny - przygotował trojaczkom wór upominków, a dostarczył je oczywiście 6 grudnia, w dzień patrona daru człowieka dla człowieka.

tekst i fot. jgk