Wybory do Izby Rolniczej

Święty Mikołaj odwiedził trojaczki z Sułkowic Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 09:48, odsłon: 542

Dla Juliana, Marcela i Olafa

trojaczki Sułkowickie trojaczki mają już 1,5 roku. Mają się dobrze, rosną zdrowo, choć oczywiście pojawiają się czasem jakieś problemy zdrowotne, jak u każdego dziecka, zwłaszcza w porze zimowej. Jeden z trojaczków – Marcel – ma rehabilitację. Ich starszy brat Eryk uczęszcza już do przedszkola. Mama Marta przeszła z urlopu macierzyńskiego na wychowawczy, by móc dalej wychowywać swoje pociechy – Juliana, Marcela i Olafa.

Tata Tadeusz pracuje na dwa etaty, by móc zapewnić rodzinie wszystko, co najważniejsze.

Znajomi ojca i inne życzliwe duchy, które dowiedziały się o zbiórce prezentów dla rodziny Leśniaków z Sułkowic postanowili po raz kolejny przekazać im na mikołajki potrzebne upominki, by pokazać, że o nich pamiętają. Świętemu Mikołajowi pomógł burmistrz Artur Grabczyk, który także – już po raz kolejny - przygotował trojaczkom wór upominków, a dostarczył je oczywiście 6 grudnia, w dzień patrona daru człowieka dla człowieka.

tekst i fot. jgk