Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Zarejestruj Koło Gospodyń Wiejskich już TERAZ Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 10:29, odsłon: 154

A do 27 grudnia złóż wniosek o wypłatę pomocy na start

arimr Biura powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają do rejestracji wszystkie koła gospodyń wiejskich, które zainteresowane są możliwością zyskania osobowości prawnej oraz ubiegania się o pomoc finansową. Warunkiem otrzymania do 5 tysięcy złotych wsparcia na start jest złożenie wniosku o rejestrację jak najszybciej, najlepiej do 14 grudnia. Do 27 grudnia trzeba będzie złożyć wniosek o wypłatę pieniędzy. To gwarancja otrzymania wsparcia.

 

Trzy kroki do uzyskania wsparcia dla Koła:

1. Zgłoś swoje koło w ARiMR poprzez złożenie listy wszystkich członków Koła wraz z wnioskiem o wpis do rejestru w biurze powiatowym.

2. Otrzymawszy decyzję o rejestracji, załóż konto bankowe.

3. Do 27 grudnia wróć do biura powiatowego ARiMR, by złożyć wniosek o przyznanie pomocy.

Pieniądze wypłacane będą niezwłocznie po wydaniu decyzji o jej przyznaniu. Ustawa ma na celu podniesienie rangi Kół poprzez nadanie im osobowości prawnej oraz wsparcie finansowe, które umożliwi rozwój ich działalności.

Szczegółowe informacje u pełnomocników ds. KGW w każdym biurze powiatowym ARiMR oraz na stronie www.arimr.gov.pl  oraz facebook.com/MalopolskiARiMR/