Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)CLAUStroFOBIA Doroty Ruśkowskiej Drukuj Email
wtorek, 11 grudnia 2018 13:18, odsłon: 279

Mikołajkowy prezent SOK

claustrofobia_s Dorota Ruśkowska to wulkan pozytywnej energii. Każdy, kto ją spotyka na swojej drodze, może się o tym przekonać. Kolejne pozytywne świąteczne wibracje przekazała widzom spektaklu Claustrofobia w Sułkowickim Ośrodku Kultury podczas mikołajkowego spektaklu, który odbył się 9 grudnia 2018 r. Wraz ze swoim Teatrem w Stodole dała jak zwykle pokaz klasy aktorskiej i poczucia humoru.

 

Claustrofobia to spektakl świąteczny przeznaczony dla całej rodziny. Pokazuje problem rodzin, które mają problem ze świętami w kwestii przede wszystkim mentalnej. „Magia świąt nie dociera bowiem do wszystkich w jednakowym czasie. Niektórzy bronią się przed nią z uwagi na zbyt silne przeżycia w okresie świąt. Spektakl odpowiada na pytanie, czy Mikołaj istnieje, czy w czasie świąt zdarzają się cuda. Zabawne dialogi i sytuacje sprawią, że widz nie tylko spędzi miło czas, ale wyjdzie po spektaklu z przemyśleniami. Przekonamy każdego, że warto wierzyć.” – zapewniali twórcy spektaklu.

I chyba im się udało..

tekst i fot. jkg