Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Gwiazdkowa Niespodzianka w Sułkowicach. Drukuj Email
poniedziałek, 14 stycznia 2019 18:31, odsłon: 666

gwiazdkowa niespodziankaJuż po raz dziesiąty gościliśmy u nas Gwiazdkową Niespodziankę  z Krakowa z Grażyną Konieczną oraz Danutą Sołtys - prezes Stowarzyszenia Emerytów, Rencistów i  Inwalidów „Klub Seniora” z Sułkowic.

W spotkaniu w dniu 12.01.19 roku uczestniczyli Burmistrz Artur Grabczyk, Sekretarz Gminy Małgorzata Dziadkowiec oraz Dyrektor SP 2 w Sułkowicach Marceli Pacut.

Burmistrz podziękował wszystkim za tę wspaniałą inicjatywę mówiąc, że "nie ma nic cenniejszego, niż uśmiech dziecka".

Projekt przeznaczony jest dla dzieci z całej gminy w wieku od 2 do 14 lat.

Gwiazdkowa Niespodzianka jak co roku przygotowała bardzo bogaty program artystyczny,  m.in. wspólny  śpiew kolęd, spektakle: "Trzy owieczki", "Przyjaciele z podwórka" oraz liczne konkursy nagradzane prezentami.

Przesłaniem akcji jest przekazanie potrzebującym dzieciom informacji, że Pan Jezus zawsze o nich pamięta, troszczy się o każde z nich i jest ich najlepszym przyjacielem. Każde zaproszone dziecko otrzymało paczkę z upominkami.

Projekt był wielką radością i niezapomnianym wydarzeniem – dla dzieci były prezenty, a dla organizatorów ich uśmiechy.

tekst i fot.

Katarzyna Głowacka