Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Zarządzenie Nr 5/19 w sprawie wysokości czynszu za dzierżawę gruntów, najem lokali, umieszczanie reklam na gruntach stanowiących własność Gminy Sułkowice oraz udostępnianie obiektów sportowych będących w zarządzie placówek oświatowych. Drukuj Email
wtorek, 29 stycznia 2019 10:34, odsłon: 111

ZARZĄDZENIE NR 5/19
BURMISTRZA GMINY SUŁKOWICE
z dnia 17 stycznia 2019 r.

w sprawie wysokości czynszu za dzierżawę gruntów, najem lokali, umieszczanie reklam na gruntach stanowiących własność Gminy Sułkowice oraz udostępnianie obiektów sportowych będących w zarządzie placówek oświatowych.

 

Pełna treść zarządzenia