Konsultacje dla Mieszkańców Gminy Sułkowice Drukuj Email
czwartek, 07 lutego 2019 09:54, odsłon: 791

Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sułkowicach

pkt informacyjny logo31 stycznia 2019 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Szkole w Rynku zagościł Mobilny Punkt Informacyjny Urzędu Marszałkowskiego Województwa  Małopolskiego. Było to możliwe dzięki pomocy Pani Elżbiety Maślerz – Zastępcy Dyrektora Departamentu Zarządzania Programami Operacyjnymi.

Podczas konsultacji pracownik FEM – Pan Rafał Bochenek udzielał informacji na temat możliwości wsparcia z dotacji i pożyczek udzielanych ze środków Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Z udziału w konsultacjach bardzo licznie korzystali mieszkańcy gminy. Głównymi tematami były dotacje na wymianę pieców oraz dotacje i pożyczki na utworzenie i rozwój działalności gospodarczej. Ze względu na tak duże zainteresowanie tematyką funduszy zewnętrznych planujemy kolejną wizytę Mobilnego Punktu Informacyjnego w naszej gminie.

tekst. EG