Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Punkt składania zeznań rocznych za 2018 rok Drukuj Email
środa, 27 lutego 2019 09:30, odsłon: 309

pit rozliczenie

Urząd Miejski w Sułkowicach 

organizuje dla Mieszkańców Gminy 

punkt składania zeznań rocznych za 2018 rok

8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek)

w godz. 8:00 - 16:00

w budynku B - Urzędu Miejskiego. 

Pracownicy Urzędu Skarbowego pomogą klientom w samodzielnym rozliczeniu się w podatku dochodowym, szczegółowo instruując, jak wprowadzić zeznanie PIT do komputera i sprawnie wysłać go za pośrednictwem systemu e-deklaracje do właściwego urzędu skarbowego.

Ważne: Aby samodzielnie złożyć zeznanie przez internet, należy znać kwotę przychodu wynikającą z dowolnego zeznania podatkowego lub rocznego obliczenia złożonego za 2017 rok (można zabrać ze sobą kserokopię rozliczenia PIT za 2017 rok).