Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Klub Sportowy „Kuźnia Tańca" zaprasza na darmowe zajęcia! Drukuj Email
czwartek, 28 lutego 2019 09:41, odsłon: 272

Klub Sportowy „Kuźnia Tańca" serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Sułkowice do wzięcia udziału w darmowych zajęciach tanecznych i zajęciach fitness. „Kuźnia Tańca" otrzymała dotację z Gminy Sułkowice na dwa projekty.

Projekt „Ogarnij to i tańcz" jest przeznaczony dla osób w wieku 7-18 lat i zakłada szereg zajęć tanecznych oraz zajęcia gimnastyki sportowej. Dzieci i młodzież zainteresowane zajęciami prosimy zgłaszać chęć udziału pod nr tel. 790 772 776.

Projekt „Taniec łączy pokolenia" przeznaczony jest dla osób powyżej 18 roku życia, a górnej granicy wiekowej nie ma. Tak więc z zajęć tanecznych i zajęć fitness projektu „Taniec łączy pokolenia" może skorzystać każdy dorosły mieszkaniec Gminy Sułkowice. Zainteresowane dorosłe osoby prosimy o kontakt pod nr tel. 788 341 573.

 

Zapraszamy do tańca z „Kuźnią Tańca"!