Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Koncert z okazji Dnia Kobiet Drukuj Email
czwartek, 07 marca 2019 09:17, odsłon: 166

Zapraszamy na wspaniały koncert z okazji Dnia Kobiet.

recital sok

W sobotę 9 marca 2019 r.  w naszym Ośrodku znana aktorka Teatru Rozrywki- Alona Szostak- zaśpiewa przy akompaniamencie, utwory wspaniałej piosenkarki Anny German.

„Moja fascynacja Anną German zaczęła się już w dzieciństwie – opowiada aktorka Teatru Rozrywki, Alona Szostak. – W Rosji była ona bardzo znana. Gdy miałam dziewięć lat, to byłam po raz pierwszy na jej koncercie. To był dla mnie mit kobiety, który nosiłam przez swoje życie. Wszyscy w Rosji kochali Annę German, moja mama i ciotki śpiewały jej piosenki.”

Alona Szostak jest aktorką Teatru Rozrywki – od wielu lat podziwiana w spektaklach muzycznych, niegdyś w Krzyku według Jacka Kaczmarskiego, Położnicach szpitala św. Zofii (za rolę Położnej Fancy otrzymała ZŁOTĄ MASKĘ 2012), Skrzypku na dachu (Duch Babci Cajtel), czy musicalu Jekyll & Hyde (Emma Carew). Dzisiaj aktorka gra m.in. w Producentach (Jurna Staruszka), musicalu Jak odnieść sukces w biznesie, zanadto się nie wysilając (Panna Krumholtz) oraz – brawurowo – w spektaklu Stańczyk. Musical (Królowa Bona). Śpiewa również pieśni żydowskie w recitalu Z nadzieję przez życie. W roku 2003 została laureatką Festiwalu „Tańczące Eurydyki” im. A. German w Zielonej Górze. W roku 2012 otrzymała statuetkę Chłopca z łabędziem – Nagrodę Prezydenta Chorzowa w dziedzinie kultury. 

Dzisiaj, kiedy twórczość Anny German wciąż jest bardzo popularna, zapraszamy państwa na recital chorzowskiej aktorki, która z właściwym sobie temperamentem, pasją i uczuciem śpiewa niezapomniane przeboje niezapomnianej Anny German. Pomiędzy kolejnymi utworami Alona Szostak snuje piękną, chwilami bardzo osobistą i wzruszającą, pełną anegdot opowieść o piosenkarce. To dodatkowy atut tego niezwykłego recitalu.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasie SOK od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-21:00 oraz w sobotę 9 marca w godz. 15:00-16:00. Istnieje również możliwość zamówienia biletów telefonicznie (12) 273 34 59 i odebrania w dniu koncertu.

 

 

recital sok