Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



Wykaz kandydatów do Rady Osiedla Sułkowice Drukuj Email
piątek, 15 marca 2019 14:36, odsłon: 346

O B W I E S Z C Z E N I E

GMINNEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 15 marca 2019 r.

 

Gminna Komisja Wyborcza, działając na podstawie § 16 Ordynacji Wyborczej do Rady Osiedla Sułkowice, ustala alfabetyczny wykaz kandydatów do RADY OSIEDLA SUŁKOWICE:

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

 Wiek  

Zawód

1.

Bargieł Adam

63

mechanik

2.

Bindulski Dariusz

56

przedsiębiorca firma remont -bud.

3.

Boczkaja Stanisław

53

stolarz

4.

Burkat Jacek

52

technik

5.

Fus Mariusz

42

ślusarz-spawacz

6.

Garbień Piotr

50

stolarz meblowy

7.

Gielata Krzysztof

37

stolarz

8.

Górka Adam

53

przedstawiciel handlowy

9.

Hołda Józef

60

inkasent – odczytywacz wody

10.

Jędrzejowski Janusz  

46

mechanik samochodowy

11.

Jończyk Józef

54

oczyszczacz – wyżarzacz

12.

Koźlak Stanisław

58

działalność gospodarcza

13.

Kruk Kazimiera

60

referent

14.

Kuchta Krzysztof

54

ślusarz

15.

Kurek Rafał

29

technik – mechanik 

16.

Latoń Magdalena

65

emeryt

17.

Latoń Stanisław

63

emeryt

18.

Łącki Benedykt

48

mechanik samochodowy

19.

Pająk Wanda

64

emeryt

20.

Sołtys Genowefa

73

emeryt

21.

Sroka Anna

65

intendent

22.

Sroka Ryszard

53

mechanik maszyn rolniczych

23.

Stręk Tomasz

65

ślusarz – mechanik

 

Ponadto informuje się, że  wybory do Rady Osiedla w mieście Sułkowice odbędą się w dniu 24 marca 2019 r., w godz. 730-1330,  w budynku Starej Szkoły Podstawowej w Sułkowicach, Rynek 6.

Zapraszamy wszystkich uprawnionych do głosowania mieszkańców miasta Sułkowice do wzięcia udziału w wyborach.

Przystępując do głosowania należy okazać dowód osobisty. 

 

Przewodnicząca

Gminnej Komisji Wyborczej

 

/-/Teresa Francuziak