Wybory do Izby Rolniczej

Ogólnopolski strajk nauczycieli - aktualizacja Drukuj Email
poniedziałek, 08 kwietnia 2019 10:47, odsłon: 988

Szanowni Państwo,

w dniu dzisiejszym, tj. 8 kwietnia 2019 roku rozpoczął się ogólnopolski strajk nauczycieli.

Z terenu Gminy Sułkowice do strajku nie przystąpił Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach i Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach.

Pozostałe placówki oświatowe przyłączyły się do akcji protestacyjnej. W związku z powyższym informujemy, że w czasie strajku w szkołach i przedszkolach na terenie Gminy Sułkowice dyrektorzy zapewnią uczniom zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

[aktualizacja - 10.04.2019 r.]

Bieżąca informacja dotycząca trwającego strajku nauczycieli na terenie Gminy Sułkowice:

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 10 kwietnia 2019 r. na terenie gminy Sułkowice w strajku uczestniczą dwie placówki: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sułkowicach oraz Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce. W tych placówkach zapewniane są zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sułkowicach informuje na swojej stronie internetowej, że w dniu jutrzejszym tj. 11 kwietnia br. zawiesza strajk. Zajęcia będą się odbywały zgodnie z obowiązującym planem.

Egzaminy gimnazjalne realizowane są zgodnie z założonym harmonogramem we wszystkich szkołach, w których funkcjonują klasy gimnazjalne. Na chwilę obecną do egzaminu przystąpiło 100% uczniów.

[aktualizacja - 15.04.2019 r.]

Bieżąca informacja dotycząca strajku nauczycieli na terenie Gminy Sułkowice:

w dniu 15 kwietnia 2019 r. żadna z placówek oświatowych z terenu Gminy Sułkowice nie uczestniczy w strajku.

Do egzaminów w szkołach podstawowych przystąpiło 100% ósmoklasistów, tj. 167 uczniów. Egzaminy odbywają się bez zakłóceń.

strajk nauczycieli