Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Wielka Msza Święta Jana Pawła II Drukuj Email
poniedziałek, 15 kwietnia 2019 11:15, odsłon: 310

Wielka Msza Święta Jana Pawła II, która odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2019 r. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sułkowicach została skomponowana w 2004 roku przez Geralda Spitznera. Przez Międzynarodowe Konsortium Watykanu została wybrana z tysięcy propozycji z całego świata na uroczystość 85. urodzin Wielkiego Papieża. Okazało się, że plany Boże były inne, przed swoimi 85. urodzinami Jan Paweł II został wezwany do Domu Pana. Dzieło to było wykonywane do tej pory dziesiątki razy w całej Europie, gdzie patronowali mu wybitni przedstawiciele władz kościoła katolickiego, a teraz zabrzmi w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy.

 

 wielka msza plakat