Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



Spotkanie nowo wybranych Sołtysów i Rad Sołeckich Drukuj Email
poniedziałek, 29 kwietnia 2019 10:29, odsłon: 551

11W dniu 25 kwietnia br. odbyło się uroczyste spotkanie władz gminnych z członkami Rad Sołeckich i Sołtysami wybranymi na kadencję 2019 – 2024.

Zaświadczenia wręczyła Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej Teresa Francuziak, a Burmistrz Artur Grabczyk wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Waldemarem Wolskim wręczyli Sołtysom jubileuszowe zestawy flag podarowanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę gratulując i życząc dalszych sukcesów w pracy na rzecz społeczności Gminy Sułkowice.

tekst i fot. MW

 

Składy Rady Osiedla Sułkowice, Rad Sołeckich i Sołtysów w kadencji 2019-2024:

 

Sułkowice

Przewodniczący Rady Osiedla - Józef Jończyk

Zastępca Przewodniczącego - Józef Hołda

Członek Zarządu - Adam Górka

Członek Zarządu - Krzysztof Kuchta

Adam Bargieł

Stanisław Boczkaja

Mariusz Fus

Piotr Garbień

Krzysztof Gielata

Janusz Jędrzejowski

Rafał Kurek

Magdalena Latoń

Benedykt Łącki

Ryszard Sroka

Tomasz Stręk

 

Biertowice

Sołtys Sołectwa Biertowice - Kazimierz Król

Rada Sołecka:

Szymon Duda

Grzegorz Flaga

Władysław Kania

Andrzej Sowa

Paweł Śliwa

Sławomir Turek

Michał Widlarz

 

Harbutowice

Sołtys Sołectwa Harbutowice - Izabela Starowicz

Rada Sołecka:

Barbara Bobeł

Anna Boczkaja 

Agnieszka Dzidek

Maria Hyrlicka

Bożena Kois

Agata Pająk

Bogdan Pasternak

Celina Rydz

Leokadia Salus

 

Rudnik

Sołtys Sołectwa Rudnik - Zofia Góralik

Rada Sołecka:

Ryszard Blak

Małgorzata Dzidek

Józef Godzik

Krzysztof Malina

Józef Oliwa

Józef Powroźnik

Paweł Serafin

Małgorzata Syrek

Stanisław Szczepaniak

Tadeusz Szczurek

 

Krzywaczka

Sołtys Sołectwa Krzywaczka - Janusz Starzec

Rada Sołecka:

Wojciech Braś

Zofia Brożyna

Stanisław Burda

Robert Cora

Mirosław Dybeł

Leszek Lisowski

Piotr Oliwa

Helena Piątek