Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)



Składy obwodowych komisji wyborczych wraz z funkcjami Drukuj Email
poniedziałek, 20 maja 2019 10:16, odsłon: 62

Składy obwodowych komisji wyborczych
w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Sułkowicki Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 70, 32-440 Sułkowice.

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Światłoń Jakub Roman

Przewodniczący

2

Kaleta Zofia

Zastępca Przewodniczącego

3

Oliwa Katarzyna

Członek Komisji

4

Szczotkowska Renata

Członek Komisji

5

Chodnik Małgorzata

Członek Komisji

6

Wiecheć Aleksandra

Członek Komisji

7

Żądło Magdalena

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach, ul. 1 Maja 56, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Szczotkowski Czesław

Przewodniczący

2

Góralik Urszula

Zastępca Przewodniczącego

3

Garbień Katarzyna Marta

Członek Komisji

4

Doniec Monika Agnieszka

Członek Komisji

5

Kaleta Grażyna Urszula

Członek Komisji

6

Kasperczyk Katarzyna Teresa

Członek Komisji

7

Latoń Angelika Natalia

Członek Komisji

8

Łabędź Elżbieta

Członek Komisji

9

Mamcarczyk Izabela Maria

Członek Komisji

10

Salus Leokadia Władysława

Członek Komisji

11

Biela Grzegorz

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Stara Szkoła w Sułkowicach, Rynek 6, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Kapłon Leszek

Przewodniczący

2

Biela Aleksandra Maria

Zastępca Przewodniczącego

3

Jędrzejowska Kinga

Członek Komisji

4

Jakubiec Joanna Zofia

Członek Komisji

5

Oliwa Kamil Krzysztof

Członek Komisji

6

Pająk Agata

Członek Komisji

7

Stopa Szymon

Członek Komisji

8

Światłoń Szymon

Członek Komisji

9

Ziemba Katarzyna Agata

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach, ul. Kwiatowa 16, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Chrobak Elżbieta

Przewodniczący

2

Ptak Renata

Zastępca Przewodniczącego

3

Dzidek Agnieszka

Członek Komisji

4

Garbień Jakub Paweł

Członek Komisji

5

Kapłon Barbara

Członek Komisji

6

Oliwa Anna

Członek Komisji

7

Pająk Wanda

Członek Komisji

8

Bobowska Julia Łucja

Członek Komisji

9

Stopa Anna

Członek Komisji

 

 

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach, Harbutowice 179, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Starowicz Izabela Irena

Przewodniczący

2

Duda Halina

Zastępca Przewodniczącego

3

Bochenek Karolina

Członek Komisji

4

Biela Michał

Członek Komisji

5

Falc Piotr Henryk

Członek Komisji

6

Kapłon-Andzel Katarzyna Agnieszka

Członek Komisji

7

Klag Maria Irena

Członek Komisji

8

Sikora Anna Maria

Członek Komisji

9

Bartosz Ewa

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Stare Przedszkole w Rudniku, Rudnik ul. Centralna 137, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Oliwa Magdalena

Przewodniczący

2

Sikora Edyta

Zastępca Przewodniczącego

3

Francuziak Teresa Danuta

Członek Komisji

4

Góralik Katarzyna

Członek Komisji

5

Kurek Anna Maria

Członek Komisji

6

Chrobak Mikołaj

Członek Komisji

7

Biela Jadwiga Ewa

Członek Komisji

8

Sikora Krystyna

Członek Komisji

9

Sikora Marek

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Remiza OSP w Rudniku, Rudnik ul. Centralna 205, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Piątek Justyna Maria

Przewodniczący

2

Ślazik Grażyna

Zastępca Przewodniczącego

3

Falc Katarzyna Teresa

Członek Komisji

4

Kurek Barbara Celina

Członek Komisji

5

Kurowska Aneta

Członek Komisji

6

Oliwa Jadwiga

Członek Komisji

7

Duda Martyna

Członek Komisji

8

Przała Kazimiera

Członek Komisji

9

Stokłosa Bartłomiej Jan

Członek Komisji

10

Stopa Tomasz

Członek Komisji

11

Dzieża Małgorzata Teresa

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach, Biertowice 222, 32-440 Sułkowice:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Góralik Zofia

Przewodniczący

2

Rosińska Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

3

Głowacka Katarzyna

Członek Komisji

4

Chrubasik Janina

Członek Komisji

5

Kozieł Izabela Magdalena

Członek Komisji

6

Dusik Janusz

Członek Komisji

7

Sitarz Katarzyna Seweryna

Członek Komisji

 

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce, Krzywaczka 41, 32-442 Krzywaczka:

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Jędrzejowska-Moskal Alicja Małgorzata

Przewodniczący

2

Duda Paulina

Zastępca Przewodniczącego

3

Bogdał Magdalena

Członek Komisji

4

Biela Julia

Członek Komisji

5

Kapłon Magdalena Maria

Członek Komisji

6

Oliwa Beata

Członek Komisji

7

Piątek Kinga

Członek Komisji

8

Ptak Dawid Krystian

Członek Komisji

9

Śmiłek Jolanta

Członek Komisji