Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Klub Seniora - realizacja grantu Drukuj Email
czwartek, 23 maja 2019 15:41, odsłon: 442

5W 2017 r. w Sułkowicach powstało nowe stowarzyszenie ,,Klub Seniora”, którego głównym celem jest poprawienie warunków socjalno - bytowych emerytów, rencistów i inwalidów, organizowanie życia kulturalnego, działalność edukacyjna, organizowanie wypoczynku, imprez środowiskowych i rozrywkowych.
Klub Seniora jest kolejnym stowarzyszeniem z terenu naszej gminy, które zrealizowało projekt grantowy ze środków PROW na lata 2014-2020, w ramach naboru ogłoszonego przez LGD ,,Między Dalinem i Gościbią”. Wartość dofinansowania wyniosła 10.000,00 zł.

Nasi seniorzy zostali doposażeni w: laptopa, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, warnik, 30 krzeseł, biurko, czajnik elektryczny, łyżeczki oraz talerzyki. Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany podczas organizacji zbiórek żywności, warsztatów kulinarnych, spotkań edukacyjnych, integracyjnych dla swoich podopiecznych.
Życzymy realizacji ciekawych spotkań oraz następnych projektów.

belka