Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Będzie nowy samochód dla OSP w Harbutowicach Drukuj Email
piątek, 31 maja 2019 12:04, odsłon: 180

osp harbutowice promesa

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie wręczono dziś promesy na dofinansowanie zakupów nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek OSP z terenu województwa małopolskiego. Ochotnicza Straż Pożarna w Harbutowicach otrzymała dofinansowanie z NFOŚ/WFOŚ oraz KG PSP.

Zapewnienia o dofinansowaniu samochodu z rąk Komendanta Wojewódzkiego PSP w Krakowie st. bryg. Marka Bębenka oraz Wojewody Małopolskiego Piotr Ćwik odebrał Burmistrz Gminy Sułkowice – Artur Grabczyk oraz Prezes OSP w Harbutowicach – Adam Golonka.

 

 

osp harbutowice promesa