Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Będzie nowy samochód dla OSP w Harbutowicach Drukuj Email
piątek, 31 maja 2019 12:04, odsłon: 426

osp harbutowice promesa

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Krakowie wręczono dziś promesy na dofinansowanie zakupów nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek OSP z terenu województwa małopolskiego. Ochotnicza Straż Pożarna w Harbutowicach otrzymała dofinansowanie z NFOŚ/WFOŚ oraz KG PSP.

Zapewnienia o dofinansowaniu samochodu z rąk Komendanta Wojewódzkiego PSP w Krakowie st. bryg. Marka Bębenka oraz Wojewody Małopolskiego Piotr Ćwik odebrał Burmistrz Gminy Sułkowice – Artur Grabczyk oraz Prezes OSP w Harbutowicach – Adam Golonka.

 

 

osp harbutowice promesa