Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

 

czyste powietrze logo

Wybory do Izby Rolniczej

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)WAKACYJNE ROZMAITOŚCI SOK Drukuj Email
wtorek, 09 lipca 2019 07:19, odsłon: 174

Czas wakacji to okres zabawy oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Sułkowicki Ośrodek Kultury przygotował ciekawą ofertę warsztatów i wycieczek.

Poniżej przedstawiamy harmonogram:

8, 10, 12 lipca- Warsztaty kreatywne ze Stowarzyszeniem KP_PL
Warsztaty całkowicie bezpłatne, odbywać się będą w godzinach popołudniowych 16:00-17:30 (w razie dużego zainteresowania powstanie grupa dodatkowa 17:30-19:00). Tematyka warsztatów w tegorocznej edycji to: łapacze snów, dzień dośwoadczeń oraz decoupage.

18 lipca - Wycieczka autokarowa -Polica i schronisko na Hali Krupowej w Beskidzie Żywieckim.
Wycieczka całodniowa. Płatna 25 zł/os. Wycieczka odbędzie się jeżeli zbierze się grupa min. 15 osób.

22 lipca - Warsztaty mozaikowe z artystką p. Ewą Saczką
Pierwszy raz w Sułkowicach zagości artystka, twórczyni wspaniałych mozaiek p. Ewa Saczka. Warsztaty, po których dzieci zabiorą własnoręcznie wykonane dzieła do domu, odbędą się w godz. 9:00-10:30. Koszt zajęć to 25 zł/os. Zajęcia odbędą się jeżeli zbierze się grupa min. 10 osób. (w razie dużego zainteresowania powstanie grupa dodatkowa)

24 lipca- Wycieczka rowerowa mtb- las Groby - Krowia Góra - Babica
Przygotowaliśmy także coś dla fanów jednośladu. Trasa wycieczki rowerowej to ok 25 km. Osoby poniżej 16 r. ż mogą wziąć udział w wycieczce pod opieką osoby dorosłej.

30 lipca - Malowanie na jedwabiu z p. Ewą Garbień
Zajęcia znane i lubiane, które zawsze znajdują się w ofercie naszego Ośrodka. W godz. 10:00-12:00 można będzie stworzyć piękne dzieło na jedwabiu. Koszt zajęć to 5 zł/os. (w razie dużego zainteresowania powstanie grupa dodatkowa)

2 sierpnia- Teatr Blaszany Bębenek ze spektaklem pt. DZWONNIK Z NOTRE DAME
Spektakl dla widzów w każdym wieku. W przystępny i zabawny sposób zostanie przedstawiona historia znanego dzwonnika i jego wielkiej miłości. Spektakl  odbędzie się o godz. 11:00. Wstęp bezpłatny.

13 sierpnia - Wycieczka rowerowa szosowa do Lanckorony i okolicy
Kolejna propozycja dla fanów rowerowych przygód. Trasa ok. 35 km.Osoby poniżej 16 r. ż mogą wziąć udział w wycieczce pod opieką osoby dorosłej.

Przypominamy, że aby móc wziąć udział w naszych zajęciach należy zapisać się oraz dostarczyć poprawnie wypełnione i podpisane dokumenty (Karta Uczestnictwa Wakacyjne Rozmaitosci 2019, Regulamin Wakacynych Rozmaitości SOK 2019).

W czasie wakacji w naszym Ośrodku dostępne będą także bezpłatnie: billard, tenis stołowy oraz piłkarzyki, z których korzystać mogą wszyscy chętni. W naszym Ośrodku znajduje się także kącik dla dzieci z malowankami oraz grami planszowymi do którego zapraszamy wszystkich miłośników takiego spędzania czasu.

W lipcu i sierpniu odbywać się będą również zajęcia fitness (poniedziałki i czwartki w godz. 19:00-20:00).
Kolejną formą spędzania wakacji z Sułkowickim Ośrodkiem Kultury będzie organizowany przez nas „Konkurs na Największego i Najcięższego Grzyba sezonu 2019”.

Więcej informacji dotyczących naszych zajęć wakacyjnych znajdziecie Państwo na stronie internetowej SOK w zakładce WAKACYJNE ROZMAITOŚCI SOK.

 

ZAPRASZAMY!