Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sułkowicach - Kwiatows 16 (Przedszkole Nr 1) Drukuj Email
piątek, 11 października 2019 15:34, odsłon: 1004

 

 

Urząd Miejski w Sułkowicach przypomina, że zgodnie z Uchwałą NR XLVII/282/2018 RADY MIEJSKIEJ W SUŁKOWICACH z dnia 19 marca 2018 roku w sprawie podziału Gminy Sułkowice na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych,

 

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Sułkowicach (poprzednio zlokalizowana w Starej Szkole w Sułkowicach, Rynek 6, 32-440 Sułkowice w pomieszczeniu Biblioteki Publicznej) przeniesiona została na ulicę Kwiatową 16 (budynek Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Sułkowicach).

 

W lokalu wyborczym tej komisji głosują mieszkańcy ulicy Partyzantów, ulicy Starowiejskiej, ulicy Na Węgry i ulicy Kwiatowej.