Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej Drukuj Email
poniedziałek, 14 października 2019 10:08, odsłon: 946

 

Dyrektorzy, Pedagodzy, Pracownicy Oświaty i Uczniowie

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam Państwu najserdeczniejsze podziękowania za poświęcenie, trud i zaangażowanie wkładane w proces kształcenia i wychowania młodego pokolenia. To dzięki Wam dzieci i młodzież rozwijają swoje zainteresowania i pasje, budują dobre relacje z rówieśnikami, kształtują swoje postawy w duchu wrażliwości na potrzeby innych oraz uczą się odpowiedzialności.
Dyrektorom, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom życzę radości z realizowanych zadań, poczucia ważności wykonywanego zawodu, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania. Życzę również optymizmu i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów zarówno zawodowych jak i osobistych. Uczniom natomiast ciekawych pomysłów, zapału do pracy, aby każdy szkolny dzień wypełniony był sukcesami, z których będziecie dumni.

 

Z poważaniem,

Artur Grabczyk

Burmistrz Gminy Sułkowice