Serwis internetowy Gminy Sulkowice wykorzystuje COOKIES

sejm2019-logo

 

czyste powietrze logo

Jakość powietrza

 powietrze

Gospodarka nieruchomościami

Dla przedsiębiorców


ceidg

ePUAP

Elektroniczna
Skrzynka Podawcza

(wymaga konta na platformie ePUAP)Koło Seniora w Sułkowicach Drukuj Email
wtorek, 29 października 2019 14:11, odsłon: 1295

logo seniorzyWarsztaty dla Seniorów

Ośrodek Pomocy Społecznej w Sułkowicach w ramach projektu socjalnego „Koło Seniora” prowadzi w Gminie Sułkowice warsztaty dla Seniorów.

 

Zajęcia trwają od marca do grudnia br., a odbywają się w budynku OPS w Sułkowicach oraz w spółdzielni socjalnej „Podkówka”. Do tej pory zakończone zostały warsztaty kulinarne, prowadzone przez Panią Teresę Łuczak, warsztaty urody które prowadziła Pani Anna Bochnia oraz kurs języka angielskiego prowadzony przez wolontariusza. Obecnie Seniorzy uczęszczają na zajęcia teatralne do Pani Doroty Ruśkowskiej, zajęcia plastyczne do Pani Eweliny Węgrzyn, zajęcia komputerowe prowadzone przez Pana Krzysztofa Skrzypka, oraz zajęcia sportowe prowadzone przez Pana Krzysztofa Jaworskiego. Dzięki różnorodności zajęć Seniorzy mogą korzystać z fachowych porad w różnych dziedzinach, poszerzać swoje zainteresowania, dzielić się z innymi swoim cennym doświadczeniem oraz w miłej i przyjacielskiej atmosferze spędzić czas. Aktywnych i chętnych Seniorów w Gminie Sułkowice nie brakuje, dlatego też warsztaty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.


Aby dowiedzieć się więcej o warsztatach i samym projekcie zapraszamy na bloga: https://koloseniorasulkowice.blogspot.com.

 

Tekst: Katarzyna Bochenek