Składy obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1, Sułkowicki Ośrodek Kultury, ul. 1 Maja 70, 32-440 Sułkowice.
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Światłoń Jakub Roman
|
Przewodniczący
|
2
|
Kaleta Zofia
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Oliwa Katarzyna
|
Członek Komisji
|
4
|
Szczotkowska Renata
|
Członek Komisji
|
5
|
Chodnik Małgorzata
|
Członek Komisji
|
6
|
Wiecheć Aleksandra
|
Członek Komisji
|
7
|
Żądło Magdalena
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2, Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Sułkowicach, ul. 1 Maja 56, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Szczotkowski Czesław
|
Przewodniczący
|
2
|
Góralik Urszula
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Garbień Katarzyna Marta
|
Członek Komisji
|
4
|
Doniec Monika Agnieszka
|
Członek Komisji
|
5
|
Kaleta Grażyna Urszula
|
Członek Komisji
|
6
|
Kasperczyk Katarzyna Teresa
|
Członek Komisji
|
7
|
Latoń Angelika Natalia
|
Członek Komisji
|
8
|
Łabędź Elżbieta
|
Członek Komisji
|
9
|
Mamcarczyk Izabela Maria
|
Członek Komisji
|
10
|
Salus Leokadia Władysława
|
Członek Komisji
|
11
|
Biela Grzegorz
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3, Stara Szkoła w Sułkowicach, Rynek 6, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Kapłon Leszek
|
Przewodniczący
|
2
|
Biela Aleksandra Maria
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Jędrzejowska Kinga
|
Członek Komisji
|
4
|
Jakubiec Joanna Zofia
|
Członek Komisji
|
5
|
Oliwa Kamil Krzysztof
|
Członek Komisji
|
6
|
Pająk Agata
|
Członek Komisji
|
7
|
Stopa Szymon
|
Członek Komisji
|
8
|
Światłoń Szymon
|
Członek Komisji
|
9
|
Ziemba Katarzyna Agata
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Sułkowicach, ul. Kwiatowa 16, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Chrobak Elżbieta
|
Przewodniczący
|
2
|
Ptak Renata
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Dzidek Agnieszka
|
Członek Komisji
|
4
|
Garbień Jakub Paweł
|
Członek Komisji
|
5
|
Kapłon Barbara
|
Członek Komisji
|
6
|
Oliwa Anna
|
Członek Komisji
|
7
|
Pająk Wanda
|
Członek Komisji
|
8
|
Bobowska Julia Łucja
|
Członek Komisji
|
9
|
Stopa Anna
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5, Zespół Placówek Oświatowych w Harbutowicach, Harbutowice 179, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Starowicz Izabela Irena
|
Przewodniczący
|
2
|
Duda Halina
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Bochenek Karolina
|
Członek Komisji
|
4
|
Biela Michał
|
Członek Komisji
|
5
|
Falc Piotr Henryk
|
Członek Komisji
|
6
|
Kapłon-Andzel Katarzyna Agnieszka
|
Członek Komisji
|
7
|
Klag Maria Irena
|
Członek Komisji
|
8
|
Sikora Anna Maria
|
Członek Komisji
|
9
|
Bartosz Ewa
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6, Stare Przedszkole w Rudniku, Rudnik ul. Centralna 137, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Oliwa Magdalena
|
Przewodniczący
|
2
|
Sikora Edyta
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Francuziak Teresa Danuta
|
Członek Komisji
|
4
|
Góralik Katarzyna
|
Członek Komisji
|
5
|
Kurek Anna Maria
|
Członek Komisji
|
6
|
Chrobak Mikołaj
|
Członek Komisji
|
7
|
Biela Jadwiga Ewa
|
Członek Komisji
|
8
|
Sikora Krystyna
|
Członek Komisji
|
9
|
Sikora Marek
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7, Remiza OSP w Rudniku, Rudnik ul. Centralna 205, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Piątek Justyna Maria
|
Przewodniczący
|
2
|
Ślazik Grażyna
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Falc Katarzyna Teresa
|
Członek Komisji
|
4
|
Kurek Barbara Celina
|
Członek Komisji
|
5
|
Kurowska Aneta
|
Członek Komisji
|
6
|
Oliwa Jadwiga
|
Członek Komisji
|
7
|
Duda Martyna
|
Członek Komisji
|
8
|
Przała Kazimiera
|
Członek Komisji
|
9
|
Stokłosa Bartłomiej Jan
|
Członek Komisji
|
10
|
Stopa Tomasz
|
Członek Komisji
|
11
|
Dzieża Małgorzata Teresa
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8, Zespół Placówek Oświatowych w Biertowicach, Biertowice 222, 32-440 Sułkowice:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Góralik Zofia
|
Przewodniczący
|
2
|
Rosińska Magdalena
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Głowacka Katarzyna
|
Członek Komisji
|
4
|
Chrubasik Janina
|
Członek Komisji
|
5
|
Kozieł Izabela Magdalena
|
Członek Komisji
|
6
|
Dusik Janusz
|
Członek Komisji
|
7
|
Sitarz Katarzyna Seweryna
|
Członek Komisji
|
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9, Zespół Placówek Oświatowych w Krzywaczce, Krzywaczka 41, 32-442 Krzywaczka:
L.p.
|
Nazwisko i Imię
|
Funkcja
|
1
|
Jędrzejowska-Moskal Alicja Małgorzata
|
Przewodniczący
|
2
|
Duda Paulina
|
Zastępca Przewodniczącego
|
3
|
Bogdał Magdalena
|
Członek Komisji
|
4
|
Biela Julia
|
Członek Komisji
|
5
|
Kapłon Magdalena Maria
|
Członek Komisji
|
6
|
Oliwa Beata
|
Członek Komisji
|
7
|
Piątek Kinga
|
Członek Komisji
|
8
|
Ptak Dawid Krystian
|
Członek Komisji
|
9
|
Śmiłek Jolanta
|
Członek Komisji
|
|